Каркас теплиці «Алмір» шириною 6 м під плівку з оцинкованої квадратної труби 30х30х1,5 мм

Каркас теплиці «Алмір» виготовлений з оцинкованої квадратної профільної труби 30х30 мм з товщиною стінки 1,5 мм. Покриття цинком забезпечує антикорозійність і тривалий термін служби металу. Каркас витримує механічні навантаження до 250 кг/м кв. Термін експлуатації каркасу — від 15 років.

У комплект каркасу теплиці не входить плівка і полікарбонат.

Виберіть розмір потрібного вам каркасу.

Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

Каркас теплиці з оцинкованої квадратної труби

Простий монтаж

Монтаж каркасу теплиці не потребує проведення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одним з’єднанням двох кінців труб (телескопічне з’єднання) або за допомогою куточків і затягуються болтами. Комплект теплиці доповено докладною інструкцією монтажу.

Оцинкована квадратна труба для теплиці

Оцинкована квадратна труба

Каркас теплиці «Алмір» виготовлений з квадратної оцинкованої труби 20х20 мм з товщиною стінки 1,5 мм. Труба оцинкована в всередині й зовні методом гарячого цинкування. Труба не має шва. Каркас з квадратної безшовної труби витримує навантаження 250 кг/м кв. Термін експлуатації каркасу від 10 років.

Якір для стійкості теплиці

Якоря для стійкості

У комплект каркасу теплиці включені Т-образні якоря. Якоря кріпляться до кінців кожної арки та до стійок двеного отвору. Якоря вкопуються в ґрунт на глибину 35 — 40 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Каркас фермерської теплиці Алмір з оцинкованої квадратної труби

Двері та кватирки

Каркас теплиці «Алмір» в стандартній комплектації має двері з двома кватиркам на одному торці та дві кватирки на протилежному торці. Другі двері можна заказати опціонально. Двері та кватирки кріплться за допомогою петель, мають ручки й фіксатори для запобігання мимовльного відкривання.

Комплект для монтажу теплиці під плівку

Комплектація

У комплект каркасу теплиці включено все необхідне для його монтажу: докладну інструкцію монтажу, елементи каркасу, двері з кватиркою, кватирку, якоря, кріпильний комплект, що склаається з куточків, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови експлуатації та установки каркасу теплиці

  • Каркас теплиця повинен бути встановлений ​​на рівному майданчику;
  • Каркас поинен бути встановлений ​​на самій затіненій стороні будинку;
  • Каркас по всьому периметру повинен бути вкопаний в землю на глибину 20 — 25 см;
  • Всі металеві елементи каркасу повинні бути закріплені й щільно затягнуті.

Фермерська теплиця Алмір під плівкою

Розмір

6x10x2,6 м, 6x12x2,6 м, 6x14x2,6 м, 6x8x2,6 м

Каркас

Оцинкована квадратна труба 30×30 мм

Міцність

250 кг/м кв.

Двері

Одні двері з двома кватирками на одній стороні теплиці і дві кватирки на іншій стороні (другі двері можна замовити опціонально)

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, елементи каркаса, 1 двері з кватирками (другі двері опціонально), 2 кватирки, ручки, плівка, якорі, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, гайок тощо.