Каркас теплиці «Омега» шириною 2 м з оцинкованого омега-профілю

Каркас теплиці «Омега» виготовлений з відкритого омега профілю з товщиною стінки 0,75 мм. Покриття цинком забезпечує антикорозійність і збільшує термін служби каркасу. Теплиця витримує механічні навантаження 25 — 30 кг/м кв. Один торець теплиці має двері з кватиркою, другий торець — кватирку.

У комплект каркасу теплиці не входить плівка і полікарбонат.

Виберіть розмір потрібного вам каркасу.

Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

Оцинкований каркас

Каркас теплиці «Омега» виготовлений з оцинкованого відкритого оега-профілю з товщиною стінки 0,75 мм. Відстань між аркми 60 см. Каркас шириною 2 м має 7 поздовжніх рядів. Теплиця витримує механічні навантаження 30 кг/м кв.

Простий монтаж

Монтаж каркасу теплиці не потребує проведення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одним за допомогою куточків і затягуються болтами. Комплект теплиці включає докладну відеоінструкцію монтажу і спрощену друковану версію.

Якоря для стійкості

У комплект карксу теплиці включені Т-образні якоря. Якоря кріпляться до кінців кожної арки і до стіок дверного отвору. Якоря вкопуються в грунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Двері і кватирки

Каркас теплиці «Омега» на обох торцях має двері, що сприяє гарному провітрюванню. Кожні двері складаються з двох полвин, які кріпляться за допомогою петель і відкриваються незалежно одна від одної. Ширина дверей — 70 см, висота — 185 см.

Комплектація

У комплект каркасу теплиці влючено все необхідне для її монтажу: докладну інструкцію монтажу, елементи каркасу, двері з кватиркою, кватирку, якоря, кріпильний комплект, що складається з куточків, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови експлуатації та установки каркасу теплиці

  • Каркас теплці повинен бути встанвлений ​​на рівному майданчику;
  • Каркас по всьому периметру повинен бути вкопаний в землю на глибину 20 — 25 см;
  • Всі металеві елементи каркасу повинні бути закріплені і щільно затягнуті;
  • Каркас повинен бути встановлений ​​на самій затінній стороні будинку.

Розмір

2x3x2 м, 2x4x2 м

Каркас

Оцинкований омега-профіль з товщиною стінки 0,75 мм

Міцність

40 кг/м кв.

Двері

2 дверей з кватирками на обох сторонах теплиці. Ширина дверей — 70 см, висота — 185 см

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, металеві елементи каркаса, 2 двері з кватирками, якорі, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, саморізів, гайок тощо.