Каркас теплиці «Титан» шириною 3 м з оцинкованої квадратної труби 20х20х1,5 мм

7 200 грн12 540 грн

Каркас теплиці «Титан» виготовлений з квадратної оцинкованої труби 20х20 мм з товщиною стінки 1,5 мм. Покриття цинком забезпечує антикорозійність і тривалий термін служби каркасу. Каркас витримує механічні навантаження до 250 кг/м кв. Термін експлуатації теплиці — від 10 років.

У комплект каркасу теплиці не входить плівка і полікарбонат.

Виберіть розмір потрібного вам каркасу.

Очистити
Кількість:
Оцинкована квадратна труба для теплиці

Оцинкований каркас

Каркас теплиці «Титан» виготовлений з квадратної оцинкованої труби 20х20 мм з товщиною стінки 1,5 мм. Деталі каркасу оцинковані всередині й зовні методом гарячого цинкування. Труба не має шва. Какас з квадратної безшовної труби витримує навантажння 250 кг/м кв. Термін експлуатації каркасу від 10 років. Каркас має 5 поздовжніх рядів, відстань між арками 1 м.

Каркас теплиці з оцинкованої квадратної труби

Простий монтаж

Монтаж каркасу теплиці не потебує проведення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одим з’єднанням двох кінців труб (телескопічне з’єднання) або за допомогою куточків і затягуються болтами. Комплект каркасу теплиці включає докладну відеоінструкцію і спрощену друковану версію.

Якорі для стійкості теплиці

Якоря для стійкості

У комплект каркасу теплиці включені Т-образні якоря. Якоря кріпляться до кінців коної арки та до стійок дверного отвору. Якоря вкопуються в ґрунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Теплиця з оцинкованої квадратної труби під полікарбонатом

Двері та кватирки

Каркас теплиці «Титан» в стандартній комплектації має двері з кватиркою на одому торці та кватирку на протилежному торці. Другі двері можна заказати опціонально. Двері та кватирки кріпляться за допомогою петель, мають ручки й фіксатори для запобігання мимовільного відкривання. Розмір дверей — 66х198 см.

Комплект для монтажу каркаса теплиці

Комплектація

У комплект каркасу теплиці включено все необхідне для його монтжу: докладну інсрукцію монтажу, елементи каркасу, двері з кватиркою, кватирку, якоря, кріпильний комплект, що складається з куточків, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови експлуатації та установки каркасу теплиці

  • Каркас тепиці повинен бути встановлений ​​на рівному майданчику;
  • Каркас по всьому периметру повнен бути вкопаний в землю на глибину 20 — 25 см;
  • Всі металеві елементи каркасу повинні бути закріплені та щільно затягнуті;
  • Каркас повинен бути встановлений ​​на самій затіненій стороні будинку.

Теплиця з оцинкованої квадратної труби

Розмір

3x10x2 м, 3x4x2 м, 3x6x2 м, 3x8x2 м

Каркас

Оцинкована квадратна труба 30x30x1,3 і 20x20x1 мм

Міцність

250 кг/м кв.

Двері

Одні двері з кватиркою на одній стороні теплиці і кватирка на другій стороні (другі двері можна замовити опціонально)

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, елементи каркаса, 1 двері з кватиркою (другі опціонально), кватирка, ручки, якорі, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, гайок тощо.