Парник «Промінь» 1,2×1 з оцинкованої квадратної труби під полікарбонатом 6 мм

2 150 грн

Каркас парника «Промінь» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20 мм з товщиною стінки 1 мм. Деталі каркаса оцинковані всередині й зовні методом гарячого цинкування. Термін експлуатації парника від 10 років.

Каркас накривається якісним стільниковим полікарбонатом, що виготовляється спеціально для теплиць. Товщина полікарбонату — 4 мм.

Інструкції монтажу

Немає в наявності

Міцний оцинкований каркас

Каркас парника «Промінь» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20 мм з товщиною стінки 1 мм. Всі металеві деталі каркаса оцинковані всередині й зовні метдом гарячого цинкування. Рзміри (ВхШхД) – 0,6х1,2х1 та 0,6х1,2х2 м. Парник витримує механічні навантаження близько 200 кг/м кв.

Простий монтаж

Парник легко монтується однією людиною або дуже легко двома. Монтаж каркаса парника не потребує проведення зварювальних робіт. Все металеві елементи каркаса з’єднуються за допомогою болтів та кутників. У комплект парника входить докладна відеоінструкція монтажу та спрощені друковані й PDF версії.

Стільниковий полікарбонат

Парник накривається якісним стільниковим полікарбонатом українського або білоруського виробництва, що виготовляється спеціально для теплиць, тому має високий рівень захисту від УФ-променів, високий рівень світлопроникності й термостійкості. Міцніший за скло в 40 – 50 разів. Полікарбонат сертифікований в EU. Товщина полікарбонату — 4, 6 або 8 мм. Термін експлуатації полікарбонату — 10 років (гарантія виробника).

Зручне відкривання

Конструкцію парника називають “хлібницею” або “скринею” через зовнішню схожість та подібність механізмів відкивання. Каркас складається з двох половин, кожна з котрих відчиняється (відкиається) незалежно від другої. Такий механізм відкривання забезпечує добре провітрювання та зручний доступ до рослин.

Якорі для стійкості

У комплект парника входять Т-образні якорі, котрі кріпляться до кінців кожної арки. Якорі вкопуються в ґрунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект парника доповнюється анкерними болтами.

Комплектація

До комплекту парника входить все необхідне для його монтажу: докладна інструкція монтажу (відео, PDF та друована версія), металеві елементи каркаса, ручки, яорі, листи полікарбонату, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, саморізів, гайок тощо.

Рекомендовані умови встановлення та експлуатації парника

  • Парник має бути встановленим ​​на рівному майданчику;
  • Парник має бути встановленим ​​на самій затіненій стороні будинку;
  • Всі металеві елементи каркасу мають бути закріпленими та щільно затягнутими.

Розмір

1,2x1x0,6 м

Каркас

Оцинкована квадратна труба 20x20x1 мм

Міцність

200 кг/м кв.

Спосіб відкривання

Конструкцію парника називають “хлібницею” або “скринею” через зовнішню схожість та подібність способу відкривання.

Високоякісний полікарбонат

Термін експлуатації від 8 до 15 років, високий ступінь УФ-захисту

Товщина полікарбонату

6 мм

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, металеві елементи каркаса, лист полікарбонату, ручки, якорі, кріпильний комплект, що складається з болтів, саморізів, гайок тощо.