Парник «Промінь» 1,2×2 з оцинкованої квадратної труби під плівковим чохлом

Каркас парника «Промінь» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20 мм з товщиною стінки 1 мм. Деталі каркаса оцинковані всередині й зовні методом гарячого цинкування. Термін експлуатації парника від 10 років.

Каркас накривається двома цільними чохлами скроєними з тришарової армованої плівки. Товщина плівки — 600 мкм. Термін експлуатації армованої плівки — 5 років.

Інструкції монтажу

Міцний оцинкований каркас

Каркас парника «Промінь» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20 мм з товщиною стінки 1 мм. Всі металеві деталі каркаса оцинковані всередині й зовні методом гарячого цинкування. Розміри (ВхШх) – 0,6х1,2х1 та 0,6х1,2х2 м. Парник витримує механічні навантаження близько 200 кг/м кв.

Простий монтаж

Парник легко монтується однією людиною або дуже легко двома. Монтаж каркаса парника не потребує проведення зварювальних робіт. Все металеві елементи каркаса з’єднуються за допомогою болтів та кутників. У комплект парника входить доклдна відеоінструкція монтажу та спрощені друковані й PDF версії.

Чохол з армованої плівки

Парник накривається двома цільними чохлами, котрі щільно лгають на каркас та фіксуються липкими застібками. Чохли скроєні з міцної тришарової армованої плівки, що виготовляється спеціально для теплиць, тому має високий рівень захисту від УФ-променів та високий рівень світлопроникності. Товщина плівки — 600 мкм. Термін експлуатації армованої плівки — 5 років.

Зручне відкривання

Конструкцію парника називають “хлібницею” або “скринею” через зовнішню схожість та подібність механзмів відкривання. Каркас складається з двох половин, кожна з котрих відчиняється (відкидається) незалежно ві другої. Такий механізм відкривання забезпечує добре проітрювання та зручний доступ до рослин.

Якорі для стійкості

У комплект парника входять Т-образні якорі, котрі кріпляться до кінців кожної арки. Якорі вкопуються в ґрунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект парника доповнюється анкерними болтами.

Комплектація

У комплект парника входить все необхідне для його монтажу: докладна інструкція монтажу (відео, PDF та друкована версія), металеві елементи каркаса, ручки, якорі, чохол з армованої плівки, кріпильний комлект, що складається з кутників, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови встановлення та експлуатації парника

  • Парник має бути встновленим ​​на рівному майданчику;
  • Парник має бути встановленим ​​на самій затіненій стороні будинку;
  • Всі металеві елементи каркасу мають бути закріпленими та щільно затгнутими.

Розмір

1,2x2x0,6 м

Каркас

Оцинкована квадратна труба 20x20x1 мм

Міцність

200 кг/м кв.

Спосіб відкривання

Конструкцію парника називають “хлібницею” або “скринею” через зовнішню схожість та подібність способу відкривання.

Високоякісна плівка

Чохол з тришарової армованої плівки. Термін експлуатації — від 5 років.

Товщина плівки

600 мкм

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, металеві елементи каркаса, 2 плівкові чохли з армованої плівки, ручки, якорі, кріпильний комплект, що складається з болтів, гайок тощо.