Теплиця «Алмір» 5×14 з оцинкованої квадратної труби з плівкою 150 мкм

39 500 грн

Каркас теплиці «Алмір» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 30х30 мм. Теплиця витримує механічні навантаження до 250 кг/м кв. Термін експлуатації теплиці — від 10 років.

Один торець теплиці має двері і дві кватирки, другий – дві кватирки. Плівка кріпиться за допомогою зигзаг-профілів.

Інструкції монтажу

Кількість:

Фермерська теплиця Алмір під плівкою

Каркас фермерської теплиці Алмір з оцинкованої квадратної труби

Оцинкований каркас

Каркас теплиці «Алмір» виготовлений з оцинкованої квдратної труби 30х30 мм. Деталі каркасу оцинковані всередині й зовні методом гарячого цинкування. Відстань між арками – 2 м в каркасах під плівку та 1 м в каркасах під полікрбонат. Каркас має 5 поздовжніх рядів. Теплиця витримує механічні навантаження близько 250 кг/м кв.

Каркас теплиці з оцинкованої квадратної труби

Простий монтаж

Монтаж теплиці не потребує провдення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одним з’єднанням двох кінців труб (телескопічне з’єднання) або за допомогою куточків і затягуються болтами. Комплект теплиці включає докладну відеоінструкцію і спрощену друковану версію.

Якір для стійкості теплиці

Якорі для стійкості

У комплект теплиці входять Т-подібні якорі. Якорі кріпляться до кінців кожної арки та до стійок дверного отвору. Якорі вкопуються в ґрунт на глибину 35 — 40 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або деев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Фермерська теплиця Алмір під плівкою

Теплична плівка

Теплиця укомплектована світлостабілізованою плівкою. Термін експлуатації плівки — 3 роки (гарантія від виробнка). Теплична плівка виконує наступні функції:

  • Пропускає світло необхідне для швидкого росту рослин;
  • Затримує шкідливий для рослин ультрафіолет;
  • Захищає рослини від дощу, снігу, вітру тощо.
Зигзаг-профіль для кріплення плівки на теплицю

Кріплення плівки

У розширеній комплектації теплиці плівка кріпиться до каркаса за допомогою спеціального кріплення — зигзаг-профілю. Зигзаг-профіль складається з двох елементів — металевого П-поібного профілю, який кріпиться до каркаса, і металевого зигзага, який затискає край плівки вставлений в профіль.
Відео

Каркас фермерської теплиці Алмір з оцинкованої квадратної труби

Двері та кватирки

Теплиці «Алмір» в стандартній комплектації мають 1 двері та 2 кватирки на одному торці та 2 кватирки на протилежному торці. Другі двері можна заказати опціонально. Двері та кватирки кріпляться за допомогою петель, мають ручки та фіксатори для запобігання мимовільного відкривання.

Комплект для монтажу теплиці під плівку

Комплектація

Комплект теплиці містить все необхідне для її монтажу: докладну інструкцію монтажу (відео, PDF та друковану версію), металеві елементи каркаса, двері, кватирки, якорі, плівку, кріплення плівки, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови експлуатації та встановлення теплиці

  • Теплиця має бути встановленою на рівному майданчику;
  • Теплиця має бути встановленою на самій затіненій стороні будинку;
  • Теплиця по всьому периметру має бути вкопаною в землю на глибину 35 — 40 см;
  • Всі металеві елементи каркаса мають бути закріпленими та щільно затягнутими.

Фермерська теплиця Алмір під плівкою

Розмір

5x14x2,6 м

Каркас

Оцинкована квадратна труба 30×30 мм

Високоякісна плівка

Гарантія 5 років, високий ступінь УФ-захисту

Товщина плівки

150 мкм

Міцність

250 кг/м кв.

Двері

Одні двері з двома кватирками на одній стороні теплиці і дві кватирки на іншій стороні (другі двері можна замовити опціонально)

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, елементи каркаса, 1 двері з кватирками (другі двері опціонально), 2 кватирки, ручки, плівка, якорі, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, гайок тощо.