Теплиця «Алмір» 6×10 з оцинкованої квадратної труби з полікарбонатом Soton 6 мм

75 650 грн

Каркас теплиці «Алмір» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 30х30 мм. Теплиця витримує механічні навантаження близько 250 кг/м кв. Термін експлуатації теплиці — від 10 років.

Один торець теплиці має двері й дві кватирки, другий – дві кватирки. Для накриття каркаса використовується стільниковий полікарбонат, що виготовляється спеціально для теплиць.

Інструкції монтажу

Кількість:

Фермерська теплиця Алмір під поікарбонатом

Каркас фермерської теплиці Алмір з оцинкованої квадратної труби

Оцинкований каркас

Каркас теплиці «Алмір» виготовлений з оцинкованої квадатної труби 30х30 мм. Деталі каркасу оцинковані всередині й зовні методом гарячого цинкування. Відстань між аками – 2 м в каркасах під плівку та 1 м в каркасах під полікарбонат. Каркас має 5 поздовжніх рядів. Теплиця витримує механічні навантаження близько 250 кг/м кв.

Каркас теплиці з оцинкованої квадратної труби

Простий монтаж

Монтаж теплиці не потребує проведення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одним з’єднанням двох кінців труб (телескопічне з’єднання) або за допомогою куточків і затягуються болтами. Комплект теплиці включає докладну відеоінструкцію і спрощену друковану версію.

Якір для стійкості теплиці

Якорі для стійкості

Комплект теплиці містить Т-подібні якорі. Якорі кріпляться до кінців кожної арки та до стійок дверного отвору. Якорі вкпуються в ґрунт на глибину 35 — 40 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Стільниковий полікарбонат для теплиць

Стільниковий полікарбонат

Теплиця накривається якісним стільниковим полікабонатом українського виробництва. Полікарбонат Soton Nano виготовляється спеціально для теплиць, тому має високий рівень захисту від УФ-променів. Товщина полікарбонату — 4, 6 або 8 мм. Розмір листа 6х2,1 і 7х2,1 м. Гарантійний термін експлуатації полікарбонату — 10 років (гарантія виробника).

Каркас фермерської теплиці Алмір з оцинкованої квадратної труби

Двері та кватирки

Теплиці «Алмір» в стандартній комплектації мають 1 вері та 2 кватирки на одному торці та 2 кваирки на протилежному торці. Другі двері можна заказати опціонально. Двері та кватирки кріпляться за допоогою петель, мають ручки й фіксатори для запобігання мимовільного відкривання.

Стільниковий полікарбонат для теплиць

Комплектація

Комплект теплиці містить все необхідне для її монтажу: докладну інструкцію монтажу (відео, PDF та друковану версію), металеві елементи каркаса, 1 двері, 4 катирки, якорі, листи полікарбонату, кріпильний комплект, що складається з кутників, саморізів, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови встановлення та експлуатації теплиці

  • Теплиця має бути встановленою на рівному майданчику;
  • Теплиця має бути встановленою на самій затіненій стороні будинку;
  • Теплиця по всьому периметру має бути вкопаною в землю на глибину 35 – 40 см;
  • Всі металеві елеенти каркаса мають бути закріпленими та щільно затягнутими.

Фермерська теплиця Алмір під поікарбонатом

Розмір

6x10x2,6 м

Каркас

Оцинкована квадратна труба 30×30 мм

Високоякісний полікарбонат

Термін експлуатації від 8 до 15 років, високий ступінь УФ-захисту

Товщина полікарбонату

6 мм

Міцність

250 кг/м кв.

Двері

Одні двері з двома кватирками на одній стороні теплиці і дві кватирки на іншій стороні (другі двері можна замовити опціонально)

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, елементи каркаса, 1 двері з кватирками (другі двері опціонально), 2 кватирки, ручки, полікарбонат, якорі, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів тощо.