Теплиця “Мрія” 2×3 з оцинкованої квадратної труби під плівковим чохлом

4 900 грн

Каркас теплиці «Мрія» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20 мм з товщиною стінки 1 мм. Теплиця витримує механічні навантаження близько 180 кг/м кв. Термін експлуатації теплиці від 10 років.

Каркас накривається одним цільним чохлом скроєним з тришарової армованої плівки. Товщина плівки — 600 мкм. Термін експлуатації армованої плівки — 5 років.

Інструкції монтажу

Кількість:

Міцний оцинкований каркас

Каркас теплиці «Мрія» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20 мм з товщиною стінки 1 мм. Деталі каркасу оцинковані всередині та зовні методом гарячого цинкування. Відстань між арками 1 м. Каркаси шириною 2 і 3 м мають 5 поздовжніх рядів. Теплиця витримує механічні навантаження до 180 кг/м кв.

Простий монтаж

Монтаж теплиці не потребує провеення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одним з’єднанням двох кінців труб (телескопічне з’днання) або за допомогою кутників і затягуються болтами. У комплект теплиці входить докладна відеоінструкція, а також PDF і друкована версія.

Чохол з армованої плівки

Теплиця накривається одним цільним чохлом, котрий щільно лягає на каркас та фіксується зав’язками й липучками. Чохол скроєний з міцної тришарової армованої плівки, що виготовляється спеціально для теплиць, тому має високий рівень захисту від УФ-променів та високий рівень світлопроникності. Товщина плівки — 600 мкм. Термін експлуатації армованої плівки — 5 років.

Закріплення чохла на каркасі не потребує додаткового приладдя (притискних рейок, зигзаг-профілів тощо). Чохол затягується на арках, стійках та інших деталей зав’язками.

Двері й провітрювання

Двері в конструкції теплиці «Мрія» реалізовані на обох торцях отворами у плівковому чохлі. Для запобігання мимовільного відкривання плівка дверного отвору закріплюється на торцевих стійках ликими застібками. При вході у теплицю або провітрюванні плівка скручується у рулон та кріпиться вгорі дверного отвору. Розмір дверей — 65х183 см.

Якорі для стійкості теплиці

Якорі для стійкості

У комплект теплиці входять Т-подібні якорі. Якорі кріпляться до кінців кожної арки та до стійок дверного отвору. Якорі вкопуються в ґрунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Комплектація

У комплект теплиці входить все необхідне для її монтажу: докладна інструкція монтажу (відео, PDF, друована версія), металеві елементи каркаса, якорі, чохол з армованої плівки, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови встановлення та експлуатації теплиці

  • Теплиця має бути встановленою ​​на рівному майданчику;
  • Теплиця має бути встановленою ​​на самій затіненій стороні будинку;
  • Теплиця по всому периметру має бути закопана в землю на глибину 20 – 25 см;
  • Всі металеві елементи каркаса мають бути закріпленими та щільно заягнутими.

Розмір

2x3x2 м

Каркас

Оцинкована квадратна труба 20x20x1 мм

Міцність

180 кг/м кв.

Високоякісна плівка

Чохол з тришарової армованої плівки. Термін експлуатації — від 5 років.

Товщина плівки

600 мкм

Двері

Обидва торці каркаса мають отвори у плівковому чохлі. Край плівки дверного отвору закріплюється на торцевих стійках липкими застібками.

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, металеві елементи каркаса, 2 плівкові чохли з армованої плівки, ручки, якорі, кріпильний комплект, що складається з болтів, гайок тощо.