Теплиця «Омега» 2×3 з оцинкованого омега профілю з полікарбонатом Soton 4 мм

6 050 грн

Каркас теплиці «Омега» виготовлений з відкритого профілю з товщиною стінки 0,75 мм. Теплиця витримує механічні навантаження 30 кг/м кв. Обидва торця теплиці мають двері з кватирками.

Зверніть увагу. «Омега» — це теплиця економкласу. В асортименті нашої фабрики є теплиці з вищою міцністю. Наприклад, теплиця «Веган» 2х3 м..

Інструкції монтажу

Немає в наявності

Теплиця Омега з оцинкованого омега профилю під полікарбонатом

Каркас теплиці Омега з оцинкованого омега профилю

Простий монтаж

Монтаж теплиці не потребує проведення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одним за допомогою куточків і затягуються болтами. Комплект теплиці включає докладну відеоінструкцію монтажу і спрощену друковану версію.

Якорі для стійкості теплиці

Якорі для стійкості

Комплект теплиці містить в собі Т-подібні якорі. Якорі кріпляться до кінців кожної арки й до стіок дверного отвору. Якорі вкопуються в ґрунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Стільниковий полікарбонат для теплиць

Стільниковий полікарбонат

Теплиця накривається якісним стільниковим полікарбонатом українського виробництва. Полікарбонат Soton Nano виготовляється спеціально для теплиць, тому має високий рівень захисту від УФ-променів. Товщина полікарбонату — 4, 6 або 8 мм. Розмір листа 6х2,1 і 7х2,1 м. Гарантійний термін експлуатації полікарбонату — 10 років (гарантія виробника).

Каркас теплиці Омега з оцинкованого омега профилю

Двері та кватирки

Теплиці «Омега» на обох торцях мають двері, що сприяє гарному провітрюванню. Кожні двері складаються з двох половин, які крпляться за допомогою петель і відкриваються нзалежно одна від одної. Ширина дверей — 70 см, висота — 185 см.

Стільниковий полікарбонат для теплиць

Комплектація

Комплект теплиці містить все необхідне для її монтажу: докладну інструкцію мнтажу (відео, PDF та друковану версію), металеві елементи каркаса, 2 двері з кватирками, якорі, листи полікарбонату, кріпильний комплект, що складається з кутників, самоізів, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови встановлення та експлуатації теплиці

  • Теплиця має бути встановленою на рівному майданчику;
  • Теплиця має бути встаовленою на самій затіненій стороні будинку;
  • Теплиця по всьому периметру має бути вкопаною в землю на глибину 20 – 25 см;
  • Всі металеві елементи каркаса мають бути закріпленими та щільно затягнутими.

Теплиця Омега з оцинкованого омега профилю під полікарбонатом

Розмір

2x3x2 м

Каркас

Оцинкований омега-профіль з товщиною стінки 0,75 мм

Високоякісний полікарбонат

Термін експлуатації від 8 до 15 років, високий ступінь УФ-захисту

Товщина полікарбонату

4 мм

Міцність

40 кг/м кв.

Двері

2 дверей з кватирками на обох сторонах теплиці. Ширина дверей — 70 см, висота — 185 см

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, металеві елементи каркаса, 2 двері з кватирками, листи полікарбонату, якорі, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, саморізів, гайок тощо.