Теплиця «Омега» 2×4 з оцинкованого омега профілю з полікарбонатом Soton 4 мм

7 350 грн

Каркас теплиці «Омега» виготовлений з відкритого профілю з товщиною стінки 0,75 мм. Теплиця витримує механічні навантаження 30 кг/м кв. Обидва торці теплиці мають двері з кватирками.

Зверніть увагу. «Омега» — це теплиця економкласу. В асортименті нашої фабрики є теплиці з вищою міцністю. Наприклад, теплиця «Веган» 2х4 м..

Інструкції монтажу

Немає в наявності

Теплиця Омега з оцинкованого омега профилю під полікарбонатом

Каркас теплиці Омега з оцинкованого омега профилю

Простий монтаж

Монтаж теплиці не потребує проведення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одним за допомогою куточків і затягуються болтами. Комплект теплиці включає докладну відеоінструкцію монтажу і спрощену друковану версію.

Якорі для стійкості теплиці

Якорі для стійкості

Комплект теплиці містить в соб Т-поібні якорі. Якорі кріпляться до кінців кожної арки й до стійок дверного отвору. Якорі вкопуються в ґрунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Стільниковий полікарбонат для теплиць

Стільниковий полікарбонат

Теплиця накривається якісним стільниковим полікарбонатом українського виробництва. Полікарбонат Soton Nano виготовляється спеціально для теплиць, тому має високий рівень захисту від УФ-променів. Товщина полікарбонату — 4, 6 або 8 мм. Розмір листа 6х2,1 і 7х2,1 м. Гарантійний термін експлуатації полікарбонату — 10 років (гарантія виробника).

Каркас теплиці Омега з оцинкованого омега профилю

Двері та кватирки

Теплиці «Омега» на обох торцях мають двері, що сприяє гарному провітрюванню. Кожні двері складаються з двох половин, які кріпляться за допомогою петель і відкриваються незалежно одна від одної. Ширина дверей — 70 см, висота — 185 см.

Стільниковий полікарбонат для теплиць

Комплектація

Комплект теплиці містить все необхідне для її монтажу: докладну інструкцію монтажу (відео, PDF та дрковану версію), металеві елементи каркаса, 2 двері з кватирками, якорі, лсти полікарбонату, кріпильний комплект, що складається з кутників, саморізів, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови встановлення та експлуатації теплиці

  • Теплиця має бути встановленою на рівному майданчику;
  • Теплиця має бути встановленою на самій затіненій стороні будинку;
  • Теплиця по всьоу периметру має бути вкпаною в землю на глибину 20 – 25 см;
  • Всі металеві елементи каркаса мають бути закріпленими та щільно затягнутими.

Теплиця Омега з оцинкованого омега профилю під полікарбонатом

Розмір

2x4x2 м

Каркас

Оцинкований омега-профіль з товщиною стінки 0,75 мм

Високоякісний полікарбонат

Термін експлуатації від 8 до 15 років, високий ступінь УФ-захисту

Товщина полікарбонату

4 мм

Міцність

40 кг/м кв.

Двері

2 дверей з кватирками на обох сторонах теплиці. Ширина дверей — 70 см, висота — 185 см

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, металеві елементи каркаса, 2 двері з кватирками, листи полікарбонату, якорі, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, саморізів, гайок тощо.