Теплиця “Шатро” 2×4 з оцинкованого профілю під плівковим чохлом

3 550 грн

Каркас теплиці «Шатро» виготовлено з оцинкованого відкритого профілю з товщиною стінки 0,75 мм. Відстань між арками — 1 м. Каркас накривається одним цільним чохлом скроєним з тришарової армованої плівки завтовшки 600 мкм.

Зверніть увагу. «Шатро» — це теплиця економкласу. В асортименті нашої фабрики є теплиці з вищою міцністю. Наприклад, теплиця «Веган» 2х4 м..

Інструкції монтажу

Немає в наявності

Оцинкований каркас

Каркас теплиці «Шатро» виготовлений з оцинкованого відкритого омега-профілю з товщиною стінки 0,75 мм. Деалі каркасу оцинковані методом гарячого цинкування. Розміри теплиці – 2х3, 2х4, 3х4 або 3х6 м. Каркас шириною 2 м має 5 поздовжніх рядів, шириною 3 м – 7 поздовжніх рядів Теплиця витримує механічні наванаження близько 10 кг/м кв.

Простий монтаж

Монтаж теплиці не потребує проведення зварювальних робіт. Елементи каркаса стикуються один з одним за допомогою болтових з’єднань. У комплект теплиці входить докладна інструкція монтажу у двох варіаціях – друковна та PDF.

Чохол з армованої плівки

Теплиця накривається одним цільним чохлом, котрий щільно лягає на каркас та фіксується зав’язками й липучками. Чохол скроєний з міцної тришарової армованої плівки, що виготовляється спеціально для теплиць, тому має високий рівень захисту від УФ-променів та високий рівень світлопроникності. Товщина плівки — 600 мкм. Термін експлуатації армованої плівки — 5 років.

Закріплення чохла на каркасі не потребує додаткового приладдя (притискних рейок, зигзаг-профілів тощо). Чохол затягується на арках, стійках та інших деталей зав’язками.

Двері й провітрювання

Двері в конструкції теплиці «Шатро» реалізовані на обох торцях каркаса отворами у плівковому чохлі. Для запобігання мимовільного відкривання край плівки дверного отвору фіксується липкими застібками. При вході у теплицю або провітрюванні плівка скручується у рулон та кріпиться вгорі дверного отвору.

Якорі для стійкості теплиці

Якорі для стійкості

У комплект теплиці входять Т-подібні якорі. Якорі кріпляться до кінців кожної арки та до стійок дверного отвору. Якорі вкопуються в ґрунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Комплектація

У комплект теплиці входить все небхідне для її монтажу: докладна інструкція монтажу (відео, PDF, друкована версія), метлеві елементи каркаса, якорі, чохол з армованої плівки, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови встановлення та експлуатації теплиці

  • Теплиця має бути встановленою ​​на рівному майданчику;
  • Теплиця має бути встановленою ​​на самій затіненій стороні будинку;
  • Теплиця по всьому периметру має бути закопана в землю на глибину 20 – 25 см;
  • Всі металеві елементи каркаса мають бути закріпленими та щільно затягнутими.
  • Взимку каркас піддається значному наванаженню через опади. Щоб уникнути деформації каркаса плівковий чохол потрібно знімати. Також завдяки зніманню чохол послужить набагато довше.

Розмір

2x4x2 м

Каркас

Оцинкований омега-профіль з товщиною стінки 0,75 мм

Міцність

10 кг/м кв.

Високоякісна плівка

Чохол з тришарової армованої плівки. Термін експлуатації — від 5 років.

Товщина плівки

600 мкм

Двері

Обидва торці каркаса мають отвори у плівковому чохлі. Край плівки дверного отвору фіксується липкими застібками.

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, металеві елементи каркаса, плівковий чохол з армованої плівки, ручки, якорі, кріпильний комплект, що складається з болтів, гайок тощо.