Теплиця «Титан» 4×8 з оцинкованої квадратної труби з полікарбонатом 4 мм

25 270 грн

Каркас теплиці «Веган» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20 мм з товщиною стінки 1,5 мм. Теплиця витримує механічні навантаження близько 250 кг/м кв. Термін експлуатації теплиці — від 10 років.

Один торець теплиці має двері з кватиркою, другий – кватирку. Для накриття каркасу використовується стільниковий полікарбонат, що виготовляється спеціально для теплиць.

Інструкції монтажу

Кількість:

Теплиця з оцинкованої квадратної труби під полікарбонатом

Теплиця з оцинкованої квадратної труби під полікарбонатом

Оцинкований каркас

Каркас теплиці «Титан» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20х1,5 мм. Деталі каркасу оцинковані всередині й зовні методом гарячого цинкування. Відстань між арками 1 м. Каркас шириною 4 м має 5 поздовжніх рядів. Теплиця витримує механічні навантаження до 250 кг/м кв.

Каркас теплиці з оцикованої квадратної труби

Простий монтаж

Монтаж теплиці не потребує проведення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одним з’єднанням двох кінців труб (телескопічне з’єднання) або за допомогою куточків і затягуються болтами. Комплект теплиці включає докладну відеоінструкцію і спрощену друковану версію.

Якорі для стійкості теплиці

Якорі для стійкості

Комплект теплиці містить Т-подібні якорі. Якорі кріпляться до кінців кожної арки й до стійок дверного отвору. Якорі вкопуються в ґрунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Стільниковий полікарбонат для теплиць

Стільниковий полікарбонат

Теплиця накривається якісним стільниковим полікарбонатом українського виробництва. Полікарбонат Soton Nano виготовляється спеціально для теплиць, тому має високий рівень захисту від УФ-променів. Товщина полікарбонату — 4, 6 або 8 мм. Розмір листа 6х2,1 і 7х2,1 м. Гарантійний термін експлуатації полікарбонату — 10 років (гарантія виробника).

Теплиця з оцинкованої квадратної труби під полкарбонатом

Двері та кватирки

Теплиці «Титан» в стандартній комплектації мають двері з кватиркою на одному торці та кватирку на протилежному торці. Другі двері можна заказати опціонально. Двері та кватирки кріпляться за допомогою петель, мають ручки й фіксатори для запобгання мимовільного відкривання. Розмір дверей — 75х223 см.

Стільниковий полікарбонат для теплиць

Комплектація

Комплект теплиці містить все необхідне для її монтажу: докладну інструкцію монтажу (відео, PDF та друковану версію), металеві елементи каркаса, двері з кватиркою, кватирку, якорі, листи полікарбонату, кріпильний комплект, що складається з кутників, саморізів, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови встановлення та експлуатації теплиці

  • Теплиця має бути встановленою на рівному майданчику;
  • Теплиця має бути встановленою на самій затіненій стороні будинку;
  • Теплиця по всьому периметру має бути вкопаною в землю на глибину 20 – 25 см;
  • Всі металеві елементи каркаса мають бути закріпленими та щільно затягнутими.

Теплиця з оцинкованої квадратної труби під полікарбонатом

Розмір

4x8x2,2 м

Каркас

Оцинкована квадратна труба 20x20x1,5 мм

Високоякісний полікарбонат

Термін експлуатації від 8 до 15 років, високий ступінь УФ-захисту

Товщина полікарбонату

4 мм

Міцність

250 кг/м кв.

Двері

Одні двері з кватиркою на одній стороні теплиці і кватирка на другій стороні (другі двері можна замовити опціонально)

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, елементи каркаса, 1 двері з кватиркою (другі опціонально), кватирка, ручки, полікарбонат, якорі, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів тощо.