Теплиця «Веган» 2×4 з оцинкованої квадратної труби з плівкою 120 мкм

5 940 грн

Каркас теплиці «Веган» виготовлений з квадратної оцинкованої труби 20х20 мм з товщиною стінки 1 мм. Теплиця витримує механічні навантаження до 180 кг/м кв. Термін експлуатації теплиці від 10 років.

У стандартній комплектації теплиці плівка кріпиться до каркаса притискними планками. У розширеній комплектації (+ 1 400 грн) для кріплення плівки використовується зигзаг-профіль.

Інструкції монтажу

Кількість:

Теплиця Веган з оцинкованої квадратної труби під плівкою

Теплиця Веган з оцинкованої квадратної труби під плівкою

Оцинкований каркас

Каркас теплиці «Веган» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20 мм з товщиою стінки 1 мм. Деталі каркасу оцинковані всередині й зовні методом гарячого цинкування. Відстань між арками 1 м. Каркас шириною 2 м має 5 поздвжніх рядів. Теплиця витримує механічні навантаження до 180 кг/м кв.

Каркас теплиці з оцинкованої квадратної труби

Простий монтаж

Монтаж теплиці не потребує проведення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одним з’єднанням двох кінців труб (телескопічне з’єднання) або за доомогою кутоків і затягуються болтами. Комплект теплиці включає докладну відеоінструкцію і спрощену друковану версію.

Якорі для стійкості теплиці

Якорі для стійкості

Комплект теплиці містить в собі Т-подібні якорі. Якорі кріпляться до кінців кожної арки й до стійок дверного отвору. Якорі вкопуються в ґрунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Теплиця Веган з оцинкованої квадратної труби під плівкою

Теплична плівка

Теплиця укомплектована світлостабілізованою плівкою. Термін експлуатації плівки — 3 рок (гарантія від виробника). Теплична плівка виконує наступні функції:

  • Пропускає світло необхідне для швидкого росту рослин;
  • Затримує шкідливий для рослин ультрафіолет;
  • Захищає рослини від дощу, снігу, вітру тощо.
Притискна планка для кріплення плівки на теплицю

Кріплення плівки. Притискні планки

У стандартній комплектації теплиці плівка кріпиться до каркаса за допомогою металевих притискних планок довжиною 40 см. Кожна планка має по 2 отвори для болтів. Край плівки накладається на елмент каркасу, притискається планками та затягується болтами.
Відео

Зигзаг-профіль для кріплення плівки на теплицю

Кріплення плівки. Зигзаг-профіль

У розширеній комплектації теплиці плівка кріпиться до каркаса за допомогою спеціального крілення — зигзаг-профілю. Зигзаг-профіль складається з двох елементів — металевого П-подіного профілю, який кріпиться до каркаса, і металевого зигзага, який затискає край плівки вставлений в профіль.
Відео

Теплиця Веган з оцинкованої квадратної труби під плівкою

Двері та кватирки

Теплиці «Веган» в стандартній комплектації мають двері з кватиркою на одному торці та кватирку на протилежному торці. Другі двері можна заказати опціонально. Двері та кватирки кріпляться за допомогою петель, мають ручки й фіксатори для запобігання мимовільного відкривання. Розмір дверей — 65х183 см.

Комплект для монтажу теплиці під плівку

Комплектація

Комплект теплиці містить все необхідне для її монтажу: докладну інструкцію монтажу (відео, PDF та друковану версію), металеві елементи каркаса, двері з кватиркою, кватирку, якорі, плівку, кріпення плівки, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови експлуатації та встановлення теплиці

  • Теплиця має бути встановленою на рівному майданчику;
  • Теплиця має бути встановленою на самій затіненій стороні будинку;
  • Теплиця по всьому периметру має бути вкопаною в землю на глибину 20 – 25 см;
  • Всі металеві елементи каркаса мають бути закріпленими та щільно затягнутими;
  • Взимку каркас піддається значному навантаженню через опади. Щоб уникнути деформації каркаса плівку потрібно знімати.

Теплиця Веган з оцинкованої квадратної труби під плівкою

Розмір

2x4x2 м

Каркас

Оцинкована квадратна труба 20x20x1 мм

Високоякісна плівка

Гарантія 3 роки, високий ступінь УФ-захисту

Товщина плівки

120 мкм

Міцність

180 кг/м кв.

Двері

Одні двері з кватиркою на одній стороні теплиці і кватирка на другій стороні (другі двері можна замовити опціонально)

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, елементи каркаса, 1 двері з кватиркою (другі опціонально), кватирка, ручки, плівка, кріплення плівки, якорі, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів тощо.