Теплиця «Веган» 3×4 з оцинкованої квадратної труби з полікарбонатом 3 мм

9 550 грн

Каркас теплиці «Веган» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20 мм з товщиною стінки 1 мм. Теплиця витримує механічні навантаження до 180 кг/м кв. Термін експлуатації теплиці — від 10 років.

Один торець теплиці має двері з кватиркою, другий – кватирку. Для накриття каркасу використовується стільниковий полікарбонат, що виготовляється спеціально для теплиць.

Інструкції монтажу

Немає в наявності

Теплиця з оцинкованої квадратної труби під полікарбонатом

Теплиця з оцинкованої квадратної труби під полікарбонатом

Оцинкований каркас

Каркас теплиці «Веган» виготовлений з оцинкованої квадратної труби 20х20 мм з товщиною стінки 1 мм. Деталі каркасу оцинковані всередині й зовні методом гарячого цинкувння. Відстань між арками 1 м. Каркас шириною 3 м має 5 поздовжніх рядів. Теплиця витримує механічні навантаження до 180 кг/м кв.

Каркас теплиці з оцинкованої квадратної труби

Простий монтаж

Монтаж теплиці не потребує проведення зварювальних робіт. Елементи каркасу стикуються один з одним з’єднанням двох кінців труб (телескопічне з’єднання) або за допомогою куточків і затягуються болтами. Комплект теплиці включає докладну відеоінструкцію і спрощену друковану версію.

Якорі для стійкості теплиці

Якорі для стійкості

Комплект теплиці містить Т-подібні якорі. Якорі кріпляться до кінців кожної арки й до стійок дверного отвору. Якорі вкопуються в ґрунт на глибину 20 — 25 см, що забезпечує стійкість каркасу. При установці каркасу на бетонний фундамент або дерев’яний брус комплект теплиці доповнюється анкерними болтами.

Стільниковий полікарбонат для теплиць

Стільниковий полікарбонат

Теплиця накривається якісним стіьниковим полікарбонатом українського виробництва. Полікарбонат Soton Nano виготовляється спеціально для теплиць, тому має високий рівень захисту від УФ-променів. Товщиа полікарбонату — 3, 4, 6 або 8 мм. Розмір листа 6х2,1 і 7х2,1 м. Гарантійний термін експлуатації полікарбонату — 10 років (гарантія виробника).

Теплиця з оцинкованої квадратної труби під полікарбонатом

Двері та кватирки

Теплиці «Веган» в стандартній комплектації мають двері з кватиркою на одному торці та кватирку на протилежному торці. Другі двері можна заказати опціонально. Двері та кватирки кріпляься за допомогою петель, мають ручки й фіксатори для запобігання мимовільного відкривання. Розмір дверей — 66х198 см.

Стільниковий полікарбонат для теплиць

Комплектація

Комплект теплиці містить все необхідне для її монтажу: докладну інструкцію монтажу (відео, PDF та друковану версію), металеві елементи каркаса, двері з кватиркою, кватирку, якорі, листи полікарбонату, кріпильний комплект, що складається з кутиків, саморізів, болтів, гайок тощо.

Рекомендовані умови встановлення та експлуатації теплиці

  • Теплиця має бути встановленою на рівному майданчику;
  • Теплиця має бути встановленою на самій затіненій стороні будинку;
  • Теплиця по всьому периметру має бути вкопаною в землю на глиину 20 – 25 см;
  • Всі металеві елементи каркаса мають бути закріпленими та щільно затягнутими.

Теплиця з оцинкованої квадратної труби під полікарбонатом

Розмір

3x4x2 м

Каркас

Оцинкована квадратна труба 20x20x1 мм

Високоякісний полікарбонат

Термін експлуатації від 8 до 15 років, високий ступінь УФ-захисту

Товщина полікарбонату

3 мм

Міцність

180 кг/м кв.

Двері

Одні двері з кватиркою на одній стороні теплиці і кватирка на другій стороні (другі двері можна замовити опціонально)

Комплектація

Детальна інструкція монтажу, елементи каркаса, 1 двері з кватиркою (другі опціонально), кватирка, ручки, полікарбонат, якорі, кріпильний комплект, що складається з кутників, болтів тощо.